Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання інтервізійної групи практичних психологів Сарненського району 01.02.2020

Засідання інтервізійної групи практичних психологів Сарненського району

Робота інтервізійної групи – це унікальний і творчий процес, простір розвитку фахівця через обмін і пошук ідей. Несвідоме збирає нас за своєю логікою, створює світ, де практичні психологи проживають професійні ситуації, доповнюють один одного і мають можливість отримати зворотній зв'язок.

Тому відповідно до плану роботи відділу  освіти, молоді та спорту Сарненської РДА 31 січня 2020 року на базі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання інтервізійної групи практичних психологів із теми «Робота психолога у системі дитячо-батьківських взаємовідносин», на якому були присутні 12 працівників психологічної служби ЗЗСО.

У ході роботи учасники інтервізійної групи з’ясували можливі причини виникнення труднощів у стосунках між батьками і дітьми, зокрема підліткового віку, обговорили шляхи подальшого психологічного супроводу дитини, сім’ї та окреслили основні напрямки корекційної роботи. Крім того, обговорили цікаві випадки із практики (зі збереженням конфіденційності), поділилися поглядами й можливими стратегіями в роботі з клієнтами.

Під час засідання психологи активно та творчо працювали обмінювалися досвідом та поглядами, а також відзначили актуальність і важливість таких зустрічей. За підсумками роботи учасниками були вироблені рекомендації щодо подальшої роботи.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова