Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Методичний ринг для вчителів інформатики Сарненського району 02.02.2020

Методичний ринг для вчителів інформатики Сарненського району

Невід’ємним компонентом культури сучасної людини є інформаційна культура, вирішальний внесок у формування якої сьогодні належить інформатиці та інформаційно-комунікаційним технологіям у закладах загальної середньої освіти.

Актуальним для сьогодення є завдання формування основ інформаційної культури, достатніх для впевненого та ефективного використання сучасних інформаційних технологій у власній професійній діяльності, визначальну роль у вирішенні якого відіграє курс інформатики. Саме зазначене вище, умотивувало зустріч вчителів інформатики, яка була проведена у формі «методичного рингу» на базі Стрільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 31 січня 2020 року.

Під час проведення методичного заходу розглянуті наступні питання:

- «Сучасна інформатика. Активні методи навчання», Ольга Кушмирук, методист СРМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА;

- «Сучасний урок інформатики. Бінарний урок як найвищий ступінь міжпредметних зв’язків», Оксана Вінінчук, керівник РМО вчителів інформатики, вчитель інформатики Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка;

- «Комп’ютерне тестування як засіб оцінювання навчальних досягнень учнів. Фомування інформаційно-комунікативної компетентності в учнів», Олена Щербан, вчитель математики Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- «Основи організації та форми позакласної роботи з інформатики. Розвиток ключових компетентностей учнів», Андрій Сергійчук, вчитель інформатики Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олена Бартош, вчитель інформатики Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На завершення роботи було проведено круглий стіл «У методичний кейс я покладу…», під час якого методист Ольга Кушмирук ознайомила присутніх з діючими документами в галузі «Освіта» та кожен з присутніх мав змогу поділитися власними думками щодо діяльнісного підходу до навчання інформатики та отримати відповіді на питання, які виникли в ході проведення заходу.

Учасники «методичного рингу» висловили слова подяки методисту СРМК відділу освіти, молоді та спорту, адміністрації Стрільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та вчителям за цікавий, змістовний та актуальний методичний захід.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн