Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для соціальних педагогів Сарненського району з теми «Наші реалії і можливості у вихованні дітей та шляхи їх подолання через призму арт- терапії» 22.02.2020

Семінар-практикум для соціальних педагогів Сарненського району з теми «Наші реалії і можливості у вихованні дітей та шляхи їх подолання через призму арт- терапії»

Мистецтво – невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі.

Застосування арт-терапії у процесі професійної підготовки та супроводу професійного становлення фахівців психологічної служби  сприяє як їх цілісному професійному розвитку, так і розвитку рефлексії як важливої професійної якості.

21 лютого 2020 року в приміщенні Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 відбувся семінар-практикум для соціальних педагогів  з теми «Наші реалії і можливості у вихованні дітей та шляхи їх подолання через призму арт-терапії». Захід був організований відділом освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, дирекцією Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3.

У семінарі-практикуму  взяли участь 22 соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Сарненщини. 

Зі вступним словом до учасників семінару-практикуму звернулась Наталія Ткачук, директор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, яка привітала присутніх із відкриттям семінару і висловила сподівання, що тема, порушена на заході, матиме  продовження у закладах освіти району.

Учасники семінару відвідали кейс-стаді «Безпечний інтернет» для учнів 9 класу, проведений соціальним педагогом Ольгою Карповець.

Практикум для соціальних педагогів «Наші реалії і можливості у вихованні дітей та шляхи їх подолання через призму арт- терапії» провела практичний психолог Руслана Третяк.

Учасники семінару взяли участь у різноманітних вправах, мали змогу висловлювати свої думки, ділитися власним досвідом.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка