Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

«Cool Games» 23.02.2020

«Cool Games»

  З 20 по 23 лютого у столичному СК «Меридіан» визначилися переможці Всеукраїнського фіналу Cool Games. Унікальність Cool Games, як це не дивно, полягає у його простоті. Адже в цікавих та досить активних естафетах можуть брати участь як школярі найменших класів, так і підлітки.

 А найголовніше, що для цього не потрібно серйозно займатися спортом. Естафети даного проекту створені таким чином, що вони будуть цікаві для всіх, незалежно від рівня фізичної підготовки. Важливу роль в естафетах грає і робота у команді. Протягом трьох днів 550 школярів з 24 областей України та міста Києва змагалися у трьох вікових дивізіонах 9–10 років, 11–13 та 14–17 років. Приємно, що у ІІ дивізіоні (11–13 років)  право захищати честь Рівненщини на всеукраїнському фіналі «Cool Games» відстоювали учні Кідрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ». Змагання складалися з двох групових етапів, півфіналів та, власне, Гранд-фіналів у кожному з дивізіонів. Крім того, всі учасники весело та цікаво проводили свій вільний час: грали у настільні ігри, проходили квести, дивилися кінофільми тощо. Також до дітей завітали представники Корпусу миру, які провели лекцію про здоровий спосіб життя «Healthy lifestyle». Але про все по-порядку. На першому етапі всі 25 команд жеребкуванням були розподілені на 5 груп по 5 колективів у кожній, груповий турнір проходив за коловою системою, і в наступний тур виходили по 2 команди з кожного квінтету. Кідрівський НВК попавши в групу (Чернігівська обл., Вінницька обл., Львівська обл., Сумська обл.).., вийшли з другого місця. Наступний етап  який, у свою чергу, склали дві групи і знову школярі Кідрівського НВК під керівництвом їхнього наставника Бадиги Сергія Леонтійовича вийшли з другого місця.  У півфіналі наші юні герої зустрічалися із представниками Закарпатської обл. і нажаль в напруженій боротьбі поступилися 2:1, а вже за 3 місце здолали Донецьку область та стали бронзовими призерами Всеукраїнського фіналу Cool Games. За такої фантастичної атмосфери завершився Всеукраїнський фінал Cool Games для школярів Кідрівського НВК масштаб якого дійсно вражає. На протязі трьох змагальних днів  було все – і драматичні розв’язки, і неабияка інтрига у визначенні претендентів на фінал, і, безумовно, повний спектр емоцій – від невимовної радості перемоги до сліз поразки.

 Щиро вітаємо наших призерів - Лепугу Анатолія, Лепугу Руслана, Турчика Олександра Сергійчук Марію, Сергійчук Лілію, Смулку Софію та їх наставника Бадигу Сергія Леонтійовича Ви всі великі молодці. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова