Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Cемінар-практикум учителів суспільних предметів з теми" Формування вміння реалізації наскрізних ліній на уроці" 24.02.2020

Cемінар-практикум учителів суспільних предметів з теми" Формування вміння реалізації наскрізних ліній на уроці"

  26 лютого 2020 року на базі КПНЗ « Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва»  у приміщенні актової зали було проведено семінар-практикум для учителів суспільних предметів району з теми « Формування вміння реалізації наскрізних змістових ліній на уроці». У семінарі взяли участь  29 учителів суспільних предметів району.

 У ході семінару ( теоретичний блок) вчителі познайомилися із складовими елементами кожної наскрізної змістової лінії на уроці ( Малюк Ж.С., методист РМК) та  познайомилися із практичними вправами і завданнями, що направлені на  вміння  реалізації наскрізних змістових ліній на уроці, а саме: робота із інтелект-картою, скрайбінг, опорно-логічною схемою, тощо (Совгуть Н.П., вчитель Рафалівської ЗОШ І-ІІІст.).

 У ході практичної частини  учителі  мали можливість змоделювати  фрагменти уроків з використанням інноваційних педагогічних технологій навчання( використання ІКТ, особистісно орієнтованого навчання та інтерактивного навчання, кейс технології із застосуванням  активних та інтерактивних форм методів та прийомів навчання).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка