Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів 2-го класу 25.02.2020

Семінар-практикум для вчителів 2-го класу

  25 лютого 2020 року на базі КПНЗ “Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва” відбувся семінар-практикум для вчителів початкових вчителів, що працюють у 2 класі Нової української школи,  із теми “ Розвиток критичного мислення, творчості учнів на уроках у другому класі  як одна з  умов  реалізації Концепції “Нова українська школа”.

Семінар-практикум був проведений у формі педагогічної майстерні, де вчителі  розглянули визначення терміну  критичне мислення та питання особливостей  організації навчання критичного мислення.

У практичній частині (у формі майстер-класів) були розглянуті питання структури і методики уроку критичного мислення на прикладі уроку курсу “Я досліджую світ(С. Музика, вчитель Суховільського НВК).

Питання методів організації діяльності учнів у вступній та основній частин уроку з розвитку критичного мислення  (на прикладі уроку математики) висвітлила  А. Швець, вчитель початкових класів Володимирецької ЗОШ I-III ступенів №1.

На прикладі уроку української мови розглянули питання  методів організації діяльності учнів у підсумковій частин уроку з розвитку критичного мислення (Н. Симонюк, вчитель початкових класів Володимирецького районного колегіуму).

Досвід роботи із використання потенціалу LEGO в освітньому процесі (на прикладі мистецької освітньої галузі) презентувала  В. Шершень, вчитель початкових класів Малотелковицького НВК. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика