Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Баскетбол. Спартакіада школярів 26.02.2020

Баскетбол. Спартакіада школярів

  26-27 лютого в спортивних залах Володимирецького районного колегіуму та Володимирецького ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат в залік районної Спартакіади школярів Володимиреччини. Участь у змаганнях взяли 16 команд (10 юнацьких та 6 дівочих).

  В перший день змагань, 26 лютого, мірялися силами юнаки, які згідно жеребкування були розділені на дві групи. Так за підсумками групового етапу, без поразок в групах, до фіналу вийшли команди Озерської ЗОШ та Кідрівського НВК, а до "втішного" фіналу, дві райцентрівські школи - районний колегіум та ЗОШ №1. В грі за третє місце, перемогу здобули учні Володимирецького ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а у фіналі учні Кідрівського НВК здолали супротив суперників з Озерської ЗОШ І-ІІІ ст.

Другого змагального дня, 27 лютого, за звання чемпіона змагалися дівчатка. Перемогу у груповому етапі здобули, все ті ж команди Озерської ЗОШ та Кідрівського НВК, варто відзначити, що спортсменки з Кідрівського НВК не дозволили суперницям закинути м'яч у своє кільце, й завершили груповий етап, з нульовим показником пропущених м'ячів. За бронзові  нагороди змагалися вихованки Мульчицького та Хиноцького НВК, перемогу в цій грі здобули учениці Хиноцького НВК, а чемпіонками стали учениці Кідрівського НВК.

  Вже 1 березня, переможці районних змагань, юнаки та дівчата Кідрівського НВК у м. Вараш, відстоюватимуть честь району у ІІІ етапі змагань з баскетболу в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ