Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Нарада керівників закладів освіти 26.02.2020

Нарада керівників закладів освіти

 27.02.2020 року на базі Володимирецького НВК “ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ” відбулася нарада керівників закладів освіти району.

 Відповідно до порядку денного на нараді були підведені підсумки Спартакіади школярів у 2019 році (В. Друзь, методист РМК), проаналізовано питання реєстрації для участі у ЗНО-2020 (Т. Ковалець, методист РМК) та роботи з обдарованими учнями закладів освіти у 2019-2020 навчальному році (Т. Кібиш, методист РМК). Ж. Малюк, методист районного методичного кабінету проаналізувала стан  злочинності та правопорушень серед учнів  закладів загальної середньої освіти за 2019 рік.

У “Різному” були підведені підсумки районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості (С. Шидловська, завідувач РМК) та  роботи атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти (Т. Ковалець, методист РМК). Також були  висвітлені питання відбору підручників для учнів 3-го класу (Т. Кібиш, методист РМК) та про електронно-інформаційні бази закладів освіти (В. Петрук, головний спеціаліст відділу освіти).

 М. Ошурко, начальник відділу освіти,  висвітлила питання проведення закупівель в межах кошторисних призначень у 2020 році.

Про організацію внутрішньої системи забезпечення якості освіти вели мову С.Шидловська, завідувач районного методичного кабінету та творча група директорів району (В.Басюк, директор Половлівського НВК, О. Тарасюта, директор Володимирецького НВК, А. Остапенко, директор Володимирецького районного колегіуму, А. Дуляницька, директор Володимирецької ЗОШ I-III ступенів №1, О. Кучик, директор Великожолудського НВК та Н. Волощук, директор Великоцепцеицької ЗОШ).  

 І на завершення наради керівникам закладів освіти району  працівниками відділу освіти були доведені  до відома законодавчиі  нормативно-правові документи, що регламентують   роботу закладів та вручені нагороди.

А Володимирецькому НВК “ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ” в особі директора О. Тарасюти було вручено ноутбук.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка