Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Перемога в обласному конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» 03.03.2020

Перемога в обласному конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

  3 березня 2020 року у Вищому професійному училищі № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

 Організаторами заходу є управління освіти і науки облдержадміністрації та Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

  «Не кожна нація має такого пророка, такого генія, як Тарас Григорович. Його можна порівнювати з Пророком, адже Тарас Шевченко у своїх творах передбачив історію. Він передбачив події, які вже відбулися і відбуваються сьогодні», – звернулася до учасників заходу головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Ангеліна Ровкач.

  Привітав учасників і побажав успішно виступити директор Вищого професійного училища № 1 м. Рівне Ігор Стрижеус.

  Конкурс зібрав більше пів сотні молодих поціновувачів та знавців творчості поета. Діти, готуючись до конкурсу, серцем доторкнулися до поезії Великого Кобзаря, з виразністю та артистичністю цитували його твори, демонстрували  уміння володіти словом, неабияку майстерність, а також влаштували театралізовані виступи.

 Володимирецький район на конкурсі гідно представив Вадим Стукалін, вихованець КПНЗ «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради (керівник Ганна Стельмах), який потрапив  в число переможців конкурсу в номінації «Читці-декламатори творів Т.Шевченка» (молодша вікова категорія).

 Кращі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та книгами від обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, які вручили члени журі Наталія Савчук та Тетяна Сергіюк.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика