Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районної Школи лідерів учнівського самоврядування Сарненського району 11.03.2020

Засідання районної Школи лідерів учнівського самоврядування Сарненського району

11 березня 2020 року в приміщенні комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось чергове засідання районної школи лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я лідерів» з теми «Співпраця учнівського самоврядування з адміністрацією закладу освіти та місцевими органами виконавчої влади на принципах партнерства, гласності, демократизму».

Із важливістю співпраці закладу освіти та органами місцевого самоврядування для формування громадянської компетентності особистості ознайомила лідерів учнівського самоврядування Галина Бікус, керівник районної школи «Сузір’я лідерів».

Досвідом співпраці поділилися:

-  Катерина Лінива, голова районної ради учнівського самоврядування («Співпраця учнівського самоврядування з адміністрацією опорного закладу «Люхчанський ліцей»);

-  Ангеліна Міланець, голова комісії «Захист прав дитини та допомога у проблемних ситуаціях» («Дорадча рада міста. Співпраця учнівського самоврядування з місцевими органами виконавчої влади»);

-  Анна Килюшик, лідер учнівського самоврядування Сарненської гімназії (Співпраця учнівського самоврядування з волонтерами та благодійними фондами»).

Заняття з елементами тренінгу «Лідер та його команда. Творчі здібності лідерства» провела Оксана Крот, практичний психолог комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика