Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

IREX: гра «Руйнівники міфів» («FakeBusters») перейшла в онлайн-формат 06.05.2020

IREX: гра «Руйнівники міфів» («FakeBusters») перейшла в онлайн-формат

Команда педагогічний та науково-педагогічних працівників інституту  продовжує свою участь у проєкті "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Черговим кроком реалізації проєкту стала участь 6 травня 2020 року в онлайн-грі "Руйнівники фейків" («FakeBusters»). Ми вже мали досвід участі у такому форматі під час зимової школи проєкту. Але цього разу отримали новий досвід, а саме організації гри у віртуальному середовищі.

Організаторами було ретельно продумано та підготовлено онлайн-гру: для учасників був створений новинний сайт «The Pravda Times», укладені інформаційні ресурси, методичні коментарі, алгоритми дій учасників гри та приклади розвінчування фейків. А «Міністерство антифейків»(координатори онлайн-гри) оперативно опрацьовували звіти учасників, узагальнювали та оприлюднювали інформацію про «розслідування».

Дякуємо за гарний досвід у напрямі формування свідомого споживання медіа. Вітаємо представників інституту, які увійшли в число ефективних «руйнівників фейків»!

1.png

2.png

3.png


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.