Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ПРО ПРОБЛЕМИ ВИХОВАННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ  СПІЛЬНО ІЗ БІЛОРУСЬКИМИ КОЛЕГАМИ 25.06.2020

ПРО ПРОБЛЕМИ ВИХОВАННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ СПІЛЬНО ІЗ БІЛОРУСЬКИМИ КОЛЕГАМИ

24 червня 2020 року представники Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяли участь у науково-практичній онлайн-конференції «Інструментарій виховного процесу: реалізація творчих і соціально-значущих програм і проєктів», яку проводив Могильовський державний обласний інститут розвитку освіти. Паралельно працювало три секції.

 

Іван Вєтров, проректор із зовнішніх зв’язків та моніторингу якості освіти  передав вітання від ректорату інституту учасникам конференції та наголосив на важливості піднятих тем обговорення загалом і зокрема на формуванні ціннісних ставлень учнів через реалізацію упродовж 12 років обласної Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008 – 2020 (ставлення особистості до суспільства і держави; до історичних, культурних, духовних надбань рідного краю; до сім‘ї, родини, людей; до себе, до природи, праці і мистецтва).

 

Оксана Лютко, кандидат філософських наук, завідувач кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти, розповіла про інноваційний метод навчання і виховання  «Філософія для дітей»; пріоритети сучасного педагога інтегрувати «soft skills» у щоденне шкільне життя та приклад такої інтеграції – розроблені в Рівненському ОІППО навчально-методичні матеріали занять для школярів і педагогів, в яких об'єднані схема уроку-дослідження «Р4С» і педагогічні методи В. Сухомлинського.

 

Лариса Паніна, кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти, доповідала про формування альтернативних підходів до розуміння національно-патріотичного виховання учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти.

 

Свої тези до матеріалів конференції надіслали також  Тетяна Ковбасюк, кандидат педагогічних наук, завідувач, доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти «Християнські основи духовно-морального розвитку особистості» та Володимир Зиль, старший викладач кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти «Філософія для дітей» як інноваційний метод навчання і виховання».

IMG_7701.jpg

IMG_7703.jpg

IMG_7704.jpg

IMG_7705.jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика