Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ПЕРШИЙ КЕЙС НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА ПРОЄКТОМ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» (МИСТЕЦТВО, 9 клас) 09.09.2020

ПЕРШИЙ КЕЙС НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ЗА ПРОЄКТОМ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» (МИСТЕЦТВО, 9 клас)

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти як учасник проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» отримав перший кейс навчально-методичних матеріалів «ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ НА УРОКАХ МИСТЕЦТВА» для 9 класу.

 

Нагадаємо, що проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

 

Методологія IREX передбачає інтеграцію інфомедійної грамотності у навчальну програму шкільних предметів з метою набуття українськими школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

 

Структура навчально-методичних матеріалів:

·         Пропоновані вправи та інформаційний матеріал інтегруються в уроки з предмету «Мистецтво» (9 клас) та подаються вчителем додатково до основного матеріалу.

·         Вправи розроблені відповідно до навчальної програми МОН, спираючись на тематичне планування за підручниками (Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В. Гайдамака. – Київ: Генеза, 2017. – 168 с.; Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. М. Масол. — К .: Видавничий дім «Освіта», 2017. — 224 с.).К.

·         Допоміжним матеріалом є електронні Power-Point презентації та роздаткові матеріали для учнів, що передбачають інтерактивні методи роботи під час уроку.

 

Автори:

·         Матеріали розроблені колективом авторів, які є експертами у сфері мистецтва та медіаграмотності: Олена Гайдамака, Вікторія Гридчина, Наталія Гринюк, Ніна Івановська, Марина Кафтан, Тетяна Коваленко, Тетяна Матичак, Вікторія Мироненко, Аліна Мосендз, Вікторія Піщанська, Вікторія Романюк, Олена Тараненко.

 

Загальна редакція:

·         Любов Васильчук (IREX), Марина Дорош (IREX).

Подані матеріали схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 10.10.2019 № 221/12-Г-978).

 

1 семестр. Стилі та напрями мистецтва

(частина 1частина 2частина 3частина 4частина 5частина 6частина 7)

 

2 семестр. Екранні мистецтва. Нові форми мистецтва

(частина 1частина 2частина 3частина 4частина 5,

частина 6частина 7,частина 8частина 9частина 10)

 

*для коректної роботи файлів потрібно завантажити всі частини архіву та розархівувати їх.


0-02-0a-95cc071d7583a3920fce2e66a3d757f91b3bae0b3a404f0ec2a99c28bdd08a87_deb0269f.jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова