Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» 16.02.2021

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність»

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжується реалізація Проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність»,

що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси,

Компонентом «Інститути післядипломної педагогічної освіти» проєкту передбачено  «Сприяння підвищенню рівня підготовки викладачів і вчителів через оновлення освітніх ресурсів та посилання інституційної спроможності ОІППО».

Нагадаємо, що понад 40 працівників інституту пройшли тривале змістовне багатосесійне навчання у тренерів проєкту.

Упродовж червня 2020 року викладачами кафедри природничо-математичної освіти інституту Віталією Тимчиною, Тетяною Поздняковою, Валентином Філіпчуком, Ніною Тимчиною та Наталією Харченко проведено Літню школу «Цифрові інструменти для нетворкінгу», навчання в якій пройшло понад 150 учасників з України та Польщі.

Викладачем кафедри суспільно-гуманітарної освіти Іваном Вєтровим, проректором, який курує впровадження компоненту проєкту в інституті, інтегровано курс медіаграмотності під час навчальних занять зі слухачами курсів підвищення кваліфікації (охоплено понад 900 педагогів області).

На 2020 рік заплановано підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за тематичними напрямами:

«Медіаосвіта та інфомедійна грамотність» (7 груп по 30 годин). Програма підготовлена учасниками проєкту – викладачами кафедри природничо-математичної освіти Віталією Тимчиною, Ніною Тимчиною та Наталією Харченко;

«Технології розвитку критичного мислення здобувачів освіти» (14 груп по 30 год). Програма підготовлена учасниками проєкту – викладачами кафедри природничо-математичної освіти Наталією Харченко, Тетяною Поздняковою та завідувачем кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти Оксаною Лютко.

Завершується обладнання кабінету медіаосвіти та медіаграмотності.

Інститутом виділена авдиторія під кабінет медіаосвіти та медіаграмотності й обладнана відповідною наочністю. За кошти проєкту кабінет забезпечений збірками навчально-методичних матеріалів, зокрема, це 50 вправ для розвитку навичок інфомедійної грамотності, комплектами матеріалів для змішаного навчання, комплектами навчальної гри «365° за шкалою медіаграмотності», кейсами навчально-методичних матеріалів «Інфомедійна грамотність на уроках мистецтва» для 9 класу (очікуються й інші). Встановлено інтерактивну панель, багатофункціональний пристрій, мультимедійний проєктор та 15 ноутбуків для використання на практичних заняттях з інфомедійної грамотності педагогічних працівників закладів освіти Рівненської області.


irex 02.JPG

irex 03.jpg

irex 04.jpg

irex 05.png

irex 06.png

irex 07.jpg

irex 08.jpg

irex 09.jpg

irex 10.jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники