Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2021 03.03.2021

ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2021

Іван Вєтров, проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО виступив на Всеукраїнському науково-практичному семінарі «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2021» (Подолання викликів у період карантину, спричиненого COVID-19), який організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2 березня 2021 року.

Зокрема у своєму виступі І.Вєтров поділився багаторічним досвідом упровадження інформаційно-комунікаційних технологій на Рівненщині, використанням регіональної відеоконференцплатформи, сервісів Google Suite у забезпеченні дистанційної практики освітнього процесу та проведенням конференцій, семінарів нарад, круглих столів інше закладом в умовах COVID-19.

У семінарі також взяли участь Юрій Кононенко, начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України; Олександр Ляшенко, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України; Валерій Биков, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України; Любов Карташова, заступник директора ЦІПО з дистанційного навчання ДЗВО «Університет менеджменту освіти», д-р.пед.наук, професор, які доповідали про сучасний стан, виклики, тенденції та перспективи ІКТ в науці, практиці та управлінській діяльності галузі.

Модерувала захід Оксана Овчарук, зав. відділом компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України,канд. пед. наук, с.н.с., яка ознайомила учасників із останніми результатами моніторингу «Готовність і потреби вчителів щодо використання ІКТ в умовах карантину: 2021».

У другій частині семінару представники закладів освіти з різних куточків України поділилися досвідом використання керівниками, учителями цифрових засобів у професійній діяльності, організації та проведення дистанційного/змішаного навчання.


Sem IKT 01 (1).jpg

Sem IKT 01 (2).jpg

Sem IKT 01 (3).jpg

Sem IKT 01 (4).jpg

Sem IKT 01 (5).jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.