Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Клуб медіаграмотних продовжує збирати мотивованих ентузіастів! 17.03.2021

Клуб медіаграмотних продовжує збирати мотивованих ентузіастів!

У п’ятницю 12 березня відбулася чергова онлайн-зустріч медіаграмотної спільноти – учасників відкритого клубу тренерів «Майстерня медіаграмотності». Непередбачувана погода за вікном не стала на заваді й 144 учасники з усіх куточків України змогли зібратися в  одній онлайн-аудиторії. 

 

«Щиро вдячна Вам за таке збереження оптимізму, ентузіазму і за Вашу небайдужість, за бажання вже втретє долучитися до нашого клубу «Майстерня медіаграмотності», до передавання практичного досвіду в цікавих вправах, нових інструментах і можливостях онлайн викладання інфомедійної грамотності» – привітала всіх Олена Тараненко, менеджерка з розбудови потенціалу проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» та модераторка клубу. 

 

Олена Тараненко задала позитивний настрій для практичного відпрацювання медіаграмотного досвіду. 

Традиційно на засіданні учасники і попрацювали, і повчилися, і пограли. Спікерами третього засідання стали:

  • регіональні координаторки IREX Наталія Запішна (Краматорськ), Надія Кравченко (Кропивницький), Олександра Усенко (Запоріжжя), Ганна Новицька (Миколаїв);
  • учасниці клубу Марина Чала (Кропивницький), Анастасія Кузнєцова і Дарія Лукьяненко (Миколаїв), Олеся Слижук (Запоріжжя), Оксана Залюбівська (Вінниця).

 

Оскільки на засіданні було запропоновано низку онлайн вправ за методикою «6 капелюхів» Едварда де Боно, наприкінці заходу учасники визначалися з яким кольором в них асоціюється третє засідання клубу. Переважну більшість голосів отримав ЗЕЛЕНИЙ колір креативності та творчості. І традиційне WOW-фото учасники також зробили в капелюхах. 

 

Усі спікерки третього засідання додали у свою скарбничку нагород – сертифікат за участь у засіданні відкритого клубу онлайн тренерів «Майстерня медіаграмотності» як тренерка-спікерка з представлення досвіду викладання інфомедійної грамотності онлайн. 

Переглянути відеозапис третьої зустрічі можна за посиланням: https://youtu.be/FOdT9DtZGqM

 

Якщо ви бажаєте поділитися власним досвідом викладання інфомедійної грамотності необхідно зробити лише один крок – заповнити форму для участі https://forms.gle/Qn6ujmoBCKLQtkHV9 

 

Наступне засідання клубу відбудеться 2 квітня. Ми завжди раді новим учасникам. Сьогодні нас вже майже 500, давайте не зупинятися на цій цифрі, а продовжимо розширювати коло наших медіаграмотних освітян! 

 

 

 

За матеріалами «Майстерні медіаграмотності», що відбувається в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.6 kapeluhiv (2).jpg

6 kapeluhiv (3).jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.