Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Тренінг «Написання проєктів. Фонди ЄС» 05.04.2021

Тренінг «Написання проєктів. Фонди ЄС»

Згідно із меморандумом про співпрацю між Фундацією «Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації» (CEASC), м. Бидгощ (Польща) та Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти від 05.02.2019 працівники інституту (І. Вєтров, Л. Гошко, П. Долганов, О. Колодич, Н. Харченко, Р. Шагієва) беруть участь у тренінгу «Написання проєктів. Фонди ЄС» у період із 03 по 13 квітня 2021 року (30 академічних годин (1 кредит ECTS).

Базовий тренінг проводить Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації (CEASC) та ГО «Асоціація Проектних Менеджерів України».

Тренінг знайомить з основними аспектами написання, аплікування та реалізації проєктів, що можуть бути дофінансовані фінансовими інструментами ЄС та іншими донорами.

Упродовж 10 днів відбудеться 16 тематичних інформаційних блоків; 4 онлайн зустрічі для спільного аналізу та обговорення; індивідуальна робота, консультації;  5 додаткових вебінарів на тематики, пов’язані з написанням якісних проєктних заявок; аналіз кейсів реалізованих проєктів.


CEASC 01.jpg

CEASC 02.jpg

CEASC 03.jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика