Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Завершився міжнародний фінал з усного математичного рахунку «Прангліміне–2021» 27.04.2021

Завершився міжнародний фінал з усного математичного рахунку «Прангліміне–2021»

У міжнародному чемпіонаті 24 квітня 2021 року змагалися команди із шести країн (Естонія, Україна, Латвія, Литва, Словенія, Грузія).

 

Команду України гідно представили учасники з Рівненщини: ПОЛІНА МЕЛЬНИК (4 клас Велюнського ЗЗСО Дубровицької ТГ) у категорії «Дослідники, 4-6 класи», яка набрала 18 660 балів і перевершила свій рекорд в національних змаганнях (17 908 балів); ВЕРОНІКА РАДЧУК (8 клас Плосківського ЗЗСО Тараканівської ТГ) у категорії «Дівчата, 7-11 класи»  із результатом 17 951 балів (попередній рекорд – 17816). Обоє увійшли в п'ятірку кращих результатів української команди.

У категорії «Сеньйори» із другим результатом (22 343 балів) в українській команді  виступив СЕРГІЙ МАТЕЮК, студент 3 курсу механічного факультету НУВГП, який розпочинав змагання ще учнем Здолбунівської гімназії. 

 

ГОРДИМОСЯ НАШИМИ УЧАСНИКАМИ – ДОСТОЙНКАМИ-МАТЕМАТИКАМИ!

 

Дякуємо педагогам-наставникам закладів освіти, батькам (а інколи одне  й інше має збіги) за прищеплену любов до математичної творчості!

 

Від імені всіх учасників проєкту від Рівненщини (а це тисячі учнів за останні 5 років) щиро вдячні керівникам проєкту з Естонії Мілі та Мікхелу Пільв, національному координатору Маргариті Носковій за унікальну можливість розвивати свої математичні здібності.

 

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

НАГАДАЄМО!

Змагання відбуваються на підставі «Меморандуму про cпівпрацю щодо реалізації проєкту «Міксіке в Україні» у рамках освітньої ініціативи естонської освітньої організації OU MIKSIKE» між Міністерством освіти і науки України та Естонською освітньою організацією OU MIKSIKE.

 

Відеозапис змагань можна переглянути за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=R17mAFqu4OI&ab_channel=MariusAlaburda

 

Із питань участі закладів освіти у проєкті звертатися у Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, координатор проєкту Іван Вєтров, співкоординатор Олександр Галик.

 

Тренуватися можна без обмежень на сайті: https://miksike.net.ua/

 

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ТА ЇХ НАСТАВНИКІВ:

 

«Добрий вечір. Аж не віриться, що завершився четвертий рік змагань на платформі «Міксіке». Коли Полінка прийшла до першого класу ми брали участь у безлічі різних конкурсах, інтернет-олімпіадах тощо. Тоді ми навіть уявити не могли, що лист який прийшов на шкільну електронку змінить так багато у нашому житті. У пам'яті закарбувався перший обласний фінал. Емоцій було стільки, що ми навіть не слідкували за результатами. Потім був фінал у Вінниці, Львові. Подорож до Естонії ...Знову змагання у Рівному... Під час цих змагань було РІЗНЕ. Але завдяки ВАМ, шановні Іване Васильовичу та Олександре Івановичу, Полінка не піддалася  своєму страху жодного разу. Цінуємо, що підтримуєте завжди та помічаєте кожен маленький успіх. Це надихає та дуже мотивує. Ми любимо проєкт саме завдяки людям, які над ним працюють. Ви професіонали своєї справи.

МІКСІКЕ – це чудова можливість для дітей з віддалений сіл, у яких немає можливості відвідувати різні секції. А ще – платформа безкоштовна і доступна завжди. Полінка виросла на проєкті та з ним одночасно. З'явилася наполегливість, вміння керувати своїми емоціями, розвинулася зорова пам’ять, нестандартне мислення. На уроці математики розв’язує два варіанти контрольної роботи. Точно пам’ятає всі сторінки з домашнім завданням у підручниках з усіх предметів. Можна економити на щоденнику. Це неймовірна гра, яка розвиває логічне мислення та інтелектуальні здібності. Надзвичайно приємно було подорожувати та спіклуватися з «міксіканською» родиною. Низький уклін усім, хто творить цей проєкт. Бажаємо ще багато років процвітання.

 

З повагою,

родина Мельників».

 

 

«Для мене, як вчителя, дуже важливо бачити поступ моїх вихованців не лише у конкурсі, але й у звичайних шкільних буднях: хтось став комунікабельнішим, хтось більш впевненим у власних силах, комусь «зайшла» математика. Звісно, для певної частини дітей, це просто «змагання, у яких вчителька попросила взяти участь», але для тих, хто дійсно тренується – це можливість довести собі та іншим, що немає межі досконалості...

Участь у цьому конкурсі показує, що не мають значення місце проживання, соціальний статус, матеріальне забезпечення учасника, а важливі лише наполегливість та прагнення досягати нових висот.

Дякуємо за вашу працю!!!

 

Учителька Плосківського ЗЗСО Олена Мартяк».

 

«Після активних тренувань в усному рахунку на сайті Міксіке, я помітила, що в мене розвивається пам'ять та швидкість мислення, також з'явилась мотивація до вивчення математики. І навіть у звичному житті мимоволі додаю числа, що зустрічаються.... бували різні ситуації. А в тих випадках, коли потрібно щось підрахувати, а під рукою немає калькулятора, уміння усно обчислювати часто стає у пригоді.

Дякую за те, що є такий КЛАСНИЙ проект!!!

 

Вероніка Радчук, учениця Плосківського ЗЗСО».


01 prangl pids.jpg

02 prangl pids.jpg

03 prangl pids.jpgПовернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика