Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ 31.08.2021

ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ

З нагоди  30-ї річниці Незалежності України в  Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 18-19-20 серпня  2021 року в читальній залі бібліотеки відбулися поетичні читання «Читаємо про Україну».

Науково-педагогічні та педагогічні працівники  читали та декламували вибрані улюблені твори про Україну, її героїчне минуле і сьогодення, мальовничі краєвиди,   оспівані словом українських поетів різних періодів і різної тематики.  Під час заходу прозвучала поезія відомих українських авторів Андрія Демиденка, Ліни Костенко, Олександра Олеся, Василя Стуса, Бориса Олійника, Василя Симоненка та шанованих митців Рівненського краю Василя Басараби, Михайла Миколайчука, Сергія Рачинця та ін.

Під час заходу відбулася презентація виставки-панорами «Хай хранить тебе Бог, Україно, ще на тисячі зоряних літ». Виставка об’єднала в собі книги, в яких описана історія нашої країни, про символи національної та державної величі, а також розповіді, присвячені діячам, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність. В основу експозиції увійшла література, що підкреслює історичну самобутність української нації, усю важливість вшанування багатовікової історії українського державотворення.


ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники