Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Шановні науковці! 15.05.2012 Шановні науковці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем науки! 

Безумовно, це свято всіх, хто вносить свій вклад у розвиток вітчизняної та світової науки – від студента та аспіранта до іменитого вченого.


На головному стадіоні країни відбувся фінал Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 15.05.2012 На головному стадіоні країни відбувся фінал Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012

   Команда ЗОШ № 18 із м. Суми стала переможцем Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. У фінальному матчі, який пройшов 12 травня 2012 року за підтримки 46-тисячної аудиторії на Національному спортивному комплексі «Олімпійський», підопічні жінки-тренера  Оксани     Рахматулліної     перемогли    учнів   школи-ліцею    № 13   м. Тернополя та отримали квитки на фінал ЄВРО-2012.

Свято останнього дзвоника 15.05.2012 Свято останнього дзвоника

   12 травня 2012 року Пекарський О.М., заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації привітав випускників комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради та навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» із нагоди завершення 2011-2012 навчального року.

Проведено фінальний етап ІХ обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє» 14.05.2012 Проведено фінальний етап ІХ обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє»

11 травня 2012 року в будинку культури м. Острога проведено фінальний етап ІХ обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє», в якому взяли участь представники 18 інтернатних закладів області.

Дорогі жінки, шановні матері! 14.05.2012 Дорогі жінки, шановні матері!

   Прийміть мої найщиріші вітання з особливим святом, сповненим щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.


Відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань поширення передового досвіду у галузі управління професійно-технічними закладами на основі потреб роботодавців 11.05.2012 Відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань поширення передового досвіду у галузі управління професійно-технічними закладами на основі потреб роботодавців

   10–11 травня 2012 року згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та українсько-канадським проектом «Децентралізація   управління   професійним   навчанням   в   Україні»   у м. Яремче Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань поширення передового досвіду у галузі управління професійно-технічними закладами на основі потреб роботодавців.

Шановні краяни!  Дорогі ветерани війни! 10.05.2012 Шановні краяни! Дорогі ветерани війни!

   Свято Перемоги – символ тріумфу добра над злом, тому ми повинні берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію світової війни, про мужність і нездоланність українського на­роду, який разом з іншими народами зупинив фашизм у Європі.

   


Вітання з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 10.05.2012 Вітання з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Виступ ліцеїста комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні


На  Здолбунівщині перебувала делегація з Нідерландів 08.05.2012 На Здолбунівщині перебувала делегація з Нідерландів

04 травня 2012 року Здолбунівську гімназію відвідала делегація з Нідерландів у кількості 10 представників, до складу якої входили освітяни: директори, учителі, працівники освітянських засобів масової інформації. Очолював делегацію консультант з питань з питань освіти , голова Християнської місії «Прийди і допоможи» Гербен Хелдорн.

Підсумки XVII Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» 08.05.2012 Підсумки XVII Благодійного марафону «З вірою в майбутнє»

У Рівненському Палаці дітей та молоді підводили підсумки XVII Благодійного марафону «З вірою в майбутнє». 7 травня на прес-конференції, представників міських ЗМІ знайомили із результатами 10-денного «марафону» Палацу.


Новини 4211 — 4220 з 4266
Початок | Поперед. | 420 421 422 423 424 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ