Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Оголошення

Пропаганда: чому ми такі вразливі. Вебінар 10 грудня 08.12.2020

Пропаганда: чому ми такі вразливі. Вебінар 10 грудня

unnamed
Roman_SHutov
ВЕБІНАР
Пропаганда: чому ми вразливі
10 грудня 16:00 - 17:30
Про пропаганду сьогодні говорять надзвичайно багато, нерідко спрощуючи розуміння цієї діяльності, або ж плутаючи її з іншими формами впливу.
Якщо ви прагнете бути медіаграмотними, то важливо чітко з’ясувати – якими ж є складові пропаганди, як її розпізнавати та чи відрізняється пропаганда від дезінформації й фейків.
Щоби обговорити цю тему, ми проводимо вебінар із Романом Шутовим, провідним дослідником інформаційних впливів –  як в Україні, так і на міжнародному рівні.
Під час вебінару ви дізнаєтесь більше:
◯ про суб`єктів і методи пропаганди;
◯ як пропагандисти впливають на наші мотиви: емоційні та раціональні;
◯ інструментарій маніпулювання;
◯ які наші установки експлуатує пропаганда – із історичними та сучасними прикладами;
◯ як протидіяти цим впливам.
 Про спікера:  
Роман Шутов –  політолог, кандидат політичних наук. Науковий профіль – зовнішні інформаційно-психологічні впливи та державна інформаційна політика. У 2014 році з початком російсько-української війни розпочинає співпрацю з аналітичними та дослідницькими центрами в Україні («Детектор Медіа», «Український інститут медіа і комунікацій»), проводить дослідження кремлівської пропаганди, її впливу на українських громадян, державних та недержавних контрзаходів; автор понад 30 звітів та публікацій. 2016 році брав участь у розробці Концепції інформаційної безпеки України. З 2018 року працює в міжнародних програмах і фондах, що протидіють дезінформації і пропаганді у Східній Європі (Балтійський центр розвитку ЗМІ, Європейський фонд за демократію), досліджує пропаганду в країнах Кавказу та на Балканах, а також досвід різних країн у протидії інформаційним загрозам. У британському проекті Open Information Partnership координує роботу проекту у країнах Східного Партнерства, а також є відповідальним за консультування урядів країн Європи (в тому числі України) з питань інформаційної безпеки.


Вебінар буде відбуватися на платформі ZOOM. Щоб зареєструватись на участь, просимо заповнити коротку форму реєстрації до 12:00 в четвер 10 грудня. 
Зверніть увагу, що посилання на ефір буде надіслано всім зареєстрованим учасникам  не пізніше, ніж за за 1 годину до початку на електронну пошту. 
РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР ✔


З повагою,
команда проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”
Logo
Facebook

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика