Молодіжна збірна України попрощалася з Євро

Головна » Молодіжна збірна України попрощалася з Євро
Молодіжна збірна України попрощалася з Євро

Молодіжна збірна України завершила свій похід на чемпіонаті Європи серед гравців до 21 року, який цього року проходить у Словаччині. Долю команди вирішила прикра поразка у вирішальному матчі групового етапу проти Нідерландів. Про це інформує офіційний ресурс УЄФА.

Підопічні Ігоря Яковенка підходили до заключного туру у статусі других у групі D: після драматичної поразки від Данії з рахунком 2:3 та впевненої перемоги над Фінляндією (2:0) українцям вистачало навіть нічиєї, аби продовжити боротьбу у плей-оф. Суперником у «фіналі за вихід» стали нідерландці, які мали у активі лише одне очко та йшли третіми. Гру приймав Прешов.

Перший тривожний дзвіночок пролунав для «синьо-жовтих» на 34-й хвилині: Лусіано Валенте відкрив рахунок ударом, який вивів його команду вперед і дозволив Нідерландам перехопити ініціативу. Після перерви суперник подвоїв перевагу: на 57-й хвилині Том ван Берген вдало завершив атаку своєї команди.

Нідерландці мали шанс добити Україну третім голом, проте арбітр скасував взяття воріт через фол у нападі. Шанс на порятунок українці отримали за десять хвилин до фінального свистка: Юрі Регеєр заробив пряму червону картку за грубий удар ногою в шию супернику, залишивши своїх у меншості. Та навіть чисельна перевага не допомогла нашим хлопцям бодай скоротити відставання.

За статистикою ударів українці навіть перевершили суперника за кількістю пострілів у площину воріт — п’ять проти чотирьох, однак конвертувати це у забиті м’ячі так і не вдалося. Таким чином молодіжна збірна України завершує участь у Євро-2025 вже на груповій стадії, попри хороший старт і шанс на плей-оф, що був буквально у руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *