Повернутись до звичного вигляду

Головна
ПошукІМЗО
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ
Нова педагогічна думка

Педагогічна преса
Управління освіти та науки Рівненської ОДА
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор
Рівненська МАН
Нова українська школа

Stats

Портал знаходиться на етапі редизайну та реструктуризації у зв’язку з процесами децентралізації

МОН COVID-19 Інформація

Останні новини

RSS

Рівненський ОІППО повідомляє, що наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 27.07.2021року №137 затверджено  інноваційний освітній проєкт «Упровадження методичних ідей В. О. Сухомлинського в Новій українській школі» 31.08.2021 Рівненський ОІППО повідомляє, що наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 27.07.2021року №137 затверджено інноваційний освітній проєкт «Упровадження методичних ідей В. О. Сухомлинського в Новій українській школі»
У п'ятницю, 20.08.2021, Український центр оцінювання якості освіти провів онлайнову пресконференцію щодо головних результатів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році "ЗНО-2021: головні підсумки проведення"


ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ 31.08.2021 ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ
Рівненський ОІППО повідомляє, що наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 27.07.2021року №137 затверджено  інноваційний освітній проєкт «Упровадження методичних ідей В. О. Сухомлинського в Новій українській школі»


ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ 31.08.2021 ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ
З нагоди  30-ї річниці Незалежності України в  Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 18-19-20 серпня  2021 року в читальній залі бібліотеки відбулися поетичні читання «Читаємо про Україну».


Серпневі педагогічні студії відбулися в Рівненському ОІППО 31.08.2021 Серпневі педагогічні студії відбулися в Рівненському ОІППО
20 серпня 2021 року працівниками Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено щорічні Серпневі педагогічні студії з теми «Компетентнісне спрямування дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в умовах Нової української школи», участь у яких узяли керівники органів управління у сфері освіти територіальних громад, директори центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, закладів ЗСО обласного підпорядкування, керівники методичних об`єднань із навчальних предметів та напрямів освітньої діяльності в територіальних громадах


«Людство тоне в океані інформації, є об’єктом впливу й маніпуляцій» 02.08.2021 «Людство тоне в океані інформації, є об’єктом впливу й маніпуляцій»
Про роль Літніх шкіл медіаосвіти й медіаграмотності, які започаткувала та проводить Академія української преси у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, йдеться у статті журналістки Ольги Бец на сайті MediaSapiens — проєкті громадської організації «Детектор медіа»Усі новини

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Оголошення

RSS

ДИРЕКТОР 2021: НАЙКРАЩА ПРАКТИКА 31.08.2021 ДИРЕКТОР 2021: НАЙКРАЩА ПРАКТИКА
Стартував ІІ Всеукраїнський конкурс «Директор 2021: найкраща практика» для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, організований Державною службою якості освіти України та Цифровим видавництвом MCFR.


Про зміну дати проведення Тринадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» 31.08.2021 Про зміну дати проведення Тринадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»
Повідомляємо, що проведення Тринадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яку проводить Інститут модернізації  змісту  освіти, перенесено на 20–22 жовтня 2021 року. Місце проведення: Київський палац спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).Новини 1 — 2 з 2
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

Усі оголошення

Дні народження

Дошка пошани


Увесь список